Ця заправка настільки популярна серед водіїв та мандрівників, що AMIC ENERGY вирішила зробити реновацію автозаправної станції у напрямку західного кордону країни, перетворивши її на зручне місце зупинки, інформує 24 Канал.

Дивіться також AMIC ENERGY і благодійний фонд Dignitas передали перші 25 дронів у рамках "MAVIC від AMIC"

На АЗС реалізовано низку рішень, які дають змогу клієнтам не тільки заправити автівку якісним європейським пальним, а й комфортно перепочити у дорозі.

Для нас вкрай важливо забезпечувати не лише європейським пальним, а ще й створити зручні умови для кожного нашого клієнта. Сьогодні усі АЗС AMIC ENERGY – це Пункти незламності, що забезпечують теплом та комфортом у найскрутніші моменти. Тому ми вирішили переглянути концепцію АЗС, щоб відвідувачам було затишно,
– каже Аудрис Стропус, генеральний директор ПІІ "АМІК УКРАЇНА".

АЗС у Рівненській області стала першою станцією з оновленим інтер'єрним рішенням. Ба більше, новий дизайн впроваджено ще на 2 автозаправних станціях мережі у Хмельницькій та Волинській областях (автодорога М-12 Стрий – Тернопіль – Знам'янка км 276+760 та місто Нововолинськ відповідно). Ці локації мають новий урбаністичний інтер'єр, що підкреслює новації, які започатковує компанія у роботі з клієнтами.

Оновлені АЗС мають зручну навігацію / Фото AMIC ENERGY

Окрім лаконічних природних кольорів, AMIC ENERGY збільшує зону відпочинку для смачних та зручних зупинок як для дорослих, так і малечі. Тепер навігація по АЗС стала простішою, відпочинок – ще комфортнішим, а всім відвідувачам завжди доступне найсмачніше фреш-меню FoodPoint, де кожен знайде щось для себе.


Відпочинок на АЗС став ще комфортнішим / Фото AMIC ENERGY

Робота AMIC ENERGY в Україні

Австрійська мережа АЗС AMIC ENERGY працює в Україні з 2015 року та зазнала суттєвих збитків після 24 лютого 2022-го. Так, було пошкоджено чи знищено значну частину станцій, а у Бородянці частково зруйнували одну із найбільших нафтобаз країни. 13 АЗС вже відновили свою роботу.

За попередніми оцінками, втрати компанії становлять близько 450 мільйонів гривень. Через завдані збитки у січні 2023 року "АМІК УКРАЇНА" подала позов проти Росії до Європейського суду з прав людини. ЄСПЛ відкрив провадження.

Благодійні ініціативи AMIC ENERGY

З перших днів повномасштабного вторгнення AMIC ENERGY підтримує Сили безпеки та оборони України, передавши:

  • майже 350 тисяч літрів пального,
  • засоби індивідуального захисту,
  • квадрокоптери,
  • павербанки,
  • тепловізори,
  • автомобілі,
  • комплекс придушення каналів управління БпЛА,
  • інше обладнання та речі для ЗСУ, ТРО тощо.

Також тривають акція "Незламна Кава", спрямована на відновлення Херсонської, Луганської, Донецької та Запорізької областей, та благодійна ініціатива MAVIC від AMIC, в межах якої 5 гривень з кожного паливного чека перераховуються на закупівлю дронів DJI MAVIC на потреби ЗСУ.