Він сказав, що називатиме провокаторами усіх, хто намагатиметься розділити Майдан. Згодом він оприлюднив план дій для Євромайдану, запропонований опозицією, зокрема пропозицію створення Народної Ради.

Український політик Левко Лук’яненко запропонував, щоб опозиційні лідери обговорили питання обрання єдиного лідера спротиву між собою і визначили його на Народній Раді.

Пізніше на сцену вийшов один з учасників Автомайдану Сергій Коба і закликав підняти руки всіх, хто вимагає в опозиції обрати лідера спротиву. Мітингувальники заскандували “Лідера!”. Активіст заявив, що “автомайданівці” приїдуть до Верховної Ради і стоятимуть там до останнього, якщо депутати не оберуть лідера через півгодини.

Нагадаємо, на Майдані Незалежності із молитви розпочалося друге в цьому році Народне віче. Активісти мобілізуються у столиці у зв’язку із підписанням Президентом “поліцейських” законів.

Організатор Автомайдану Дмитро Булатов на Нородному віче в Києві заявив, що людям від опозиції зараз потрібен лідер спротиву, який не побоїться взяти на себе відповідальність.