Керрі Бредшоу усього 17 років, вона живе у маленькому містечку в штаті Коннектикут і мріє про літературну кар'єру у Нью-Йорку. А весь сексуальний досвід ще тільки-но попереду.

Кендес Бушнел (письменниця): “Я постаралася пригадати - як це? - бути 17-річною. Я особисто в такому віці була ще дуже неосвіченою. Зокрема, я багато чого ще не знала про секс. Отже, це класична історія дорослішання. Тому, тут розповідатиметься не так про секс, як про пошуки свого власного шляху”.

З нової книги читачі довідаються як Керрі потрапила у Нью-Йорк і як зав'язала дружбу зі своїми подругами - Самантою, Мірандою і Шарлотою.

Кендес Бушнел (письменниця): “З маленького містечка героїня книжки приїжджає до Нью-Йорка. Це дуже важлива і дуже емоційна подорож. Аби зробити наступний крок, їй доведеться здобути впевненість у собі. І незважаючи на різні часом скрутні ситуації, Керрі вдається залишитися самою собою. Це найголовніше”.

Подорож у минуле настільки захопила письменницю, що вона відразу ж зрозуміла - однією книгою справа не обмежиться. Дописати другу частину "Щоденника Керрі" - Кендес Бушнел планує вже через рік.

Виграй поїздку до Нью-Йорку на прем’єру фільму "Секс у великому місті 2".