Клуб з однойменного міста повторив своє досягнення у 8-му турі нового чемпіонату. Вже на 6-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота господарів - Луїс Суарес зіграв рукою у власному карному майданчику.

Вольфсвінкель не залишив Стекеленбургові жодних шансів. Минає всього 8 хвилин і за цього разу куди сумнівніше порушення правил “Аякс” знову отримує 11-метровий у свої ворота. Вольфсвінкель знову бездоганний із позначки. Відійти від такого бліц-кригу амстердамці так і не змогли, тож усе на що спромоглися господарі це гол престижу на останніх хвилині матчу.

Поразка суперників дозволила “Твенте” скоротити відставання від “Аякса” у турнірній таблиці до одного очка. Чинні чемпіони на власному полі хоч і не без проблем та впоралися із Гронінгемом.

Гості відкрили рахунок, та до середини другого тайму “Твенте” вже вело 3:1. До фінального свистка суперники встигли ще раз обмінятися голами – 4:2.