Молодий Люк Де Йонг вивів господарів уперед на 17-й хвилині. Антигероєм матчу став бразилець Дуглас. Мартенса, який утікав на побачення з голкіпером, захисник "Твенте" зумів зупинити лише з порушенням правил. Фол останньої надії і, як наслідок, вилучення. Та й це покарання видалося гостям із Алкмара замалим за фол Дугласа. Відтак швед Расмус Ельм ударом зі штрафного зрівняв рахунок.

Всередині другого тайму м'яч знову затріпотів у сітці воріт команди з Енсхеде. Цього разу відзначився гравець парагвайської молодіжки Селсо Ортіс. 1:2, вслід за "Аяксом" перед "АЗ" капітулює ще й "Твенте".

Амстердамський клуб, до слова, в центральному матчі туру помірявся силами із ПСВ - суперником у Лізі Європи ще одного українського клубу - "Металіста". Матч голландських грандів не виправдав сподівань, покладених на нього вболівальниками. Жодна з команд так і не змогла забити - нульова нічия. ПСВ продовжує лідирувати. Відставання від “ейндховенців” "Твенте" збільшилося до 3 очок. Ще на 3 відстали "Аякс" та "АЗ".