Читачам у соціальній мережі Микола Азаров висловив своє позитивне ставлення до того, щоб кожна країна створювала такі умови, при яких люди могли б жити в своїй країні комфортно і не думати про переїзд в інші країни. Про це повідомляє прес-служба Партії регіонів.

"Саме на це націлена вся робота уряду - створити умови для розвитку економіки, для створення нових робочих місць, підвищення зарплат. Над цим ми працюємо. Хочу також відразу сказати, що це не можна вирішити в один день і за один рік. Такого у світовій історії не було", - пояснив глава уряду.

За словами Азарова, на це йдуть десятки років, і тільки в тому випадку країна добивається результату, якщо протягом цих років реалізується послідовно правильна економічна політика, "а не йде шарахання з боку в бік".

Нагадаємо, щомісячна заробітна плата Прем’єр-міністра України Миколи Азарова становить 33 тисячі 980 гривень. Посадовий оклад чиновника, який визначається указом президента, становить 6 тисяч 640 гривень. Решта суми – це надбавки до посадового окладу, які визначаються постановою уряду.