Після тріумфу над "Будівельником" леви переграли і "Київ" в рамках української суперліги. Як потрібно трощити суперника "Азовмаш" продемонстрував в дебютній чверті.

На першу перерву вовки пішли поступаючись 9:24. Чарльз Томас та компанія продовжили погром і у другій десятихвилинці. Сам американець у цьому матчі оформив дабл-дабл 16 очок та 12 підбирань. У другій половині поєдинку "Київ" взявся відігрувати 20-очкове відставання.

Особливо постарались Коваленко, Липовий та Отверченко. Останній до слова, напрацював на звання найвлучнішого гравця матчу, набравши 18 пунктів. Втім впевнена гра оборонців "Азовмаша" вдало стримувала атаки господарів.

“Вовки” зуміли скоротити відставання до 4-х очок. Та після цього прозвучала фінальна сирена, яка зафіксувала перемогу гостей 72:68. "Київ" зазнає сьомої поразки поспіль і продовжує посідати передостанню сходинку в чемпіонаті.