Серед них - організатори терактів 11 вересня у США, зокрема, Халід Шейх Мохаммед. Про секретну в’язницю ЦРУ журналісти повідомляли і раніше, втім, цю інформацію спростовувала влада країни. Як виявилося, тюрма розташована в північній частині Бухаресту. У цій будівлі, за офіційними даними, було Національне реєстраційне бюро державної таємниці. Сусіди будівлі з сумною славою досі не ймуть віри, що у них під боком утримували небезпечних терористів та інших злочинців.

“Я в це не вірю, тому що у нас поблизу того місця жили друзі, і вони б нам сказали, якщо б там щось відбувалося. В них ж там діти грали у футбол, я в це не вірю”, - каже власник магазину Себастьян.

“Я про такі речі ніколи не чула, і мені це досить дивно, що щось таке могло бути”, - каже місцева мешканка Буган Соріна.

ЦРУ, зазначимо, раніше офіційно визнало факт існування таємних в’язниць за кордоном. У 2006 році більшість тюрем закрили. А у 2009 році президент Барак Обама повністю згорнув програму центрального розвідувального управління, в рамках якої утримували під вартою арештованих терористів.