Так прокоментував повідомлення про внутрішньопартійні конфлікти в партії лідер "Єдиного Центру", глава МНС Віктор Балога.

"Треба чітко розуміти: не "Наша Україна" потрібна Ющенку, а навпаки - Ющенко потрібен партії", - зазначив він.

"Адже Віктор Андрійович, провівши півтора десятка років на провідних політичних ролях, з яких п’ять – керуючи країною, цілком може далі розвивати кар’єру політика автономно чи в якійсь іншій конфігурації", - вважає Балога.

"Причина дуже проста: "Наша Україна" - це партія Ющенка і більше нікого. Решта партійців, що б вони не говорили, були і залишаються споживачами його впливу, авторитету і рейтингу", - сказав Балога.

"Будь-які подальші інтриги навряд чи суттєво послаблять Ющенка чи посилять його опонентів. Зате ясно, принаймні, одне: перетягування канату вже згубно позначається на цій політичній силі", - зазначив він.

На думку Балоги, одним із засобів оздоровлення обстановки в партії може стати прискіпливий кадровий аналіз на всіх рівнях.

"Без вольового наведення ладу "Нашу Україну" трястиме і далі. Майбутній вплив "Нашої України" залежить від того, наскільки швидко ця політична сила відновить внутрішню монолітність навколо Ющенка", - сказав він.