"В країні все добре. Законодавча база – просто ідеальна. Виконавча влада настільки сумлінно виконує свої обов’язки, що, навіть, придертися немає до чого. З дотриманням прав людей – проблем жодних. Місцеве самоврядування – сильне як ніколи. Саме тому Верховна Рада, попрацювавши з початку нового скликання всього 4 дні, йде на канікули", - написав народний депутат Віктор Балога на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Він дивується, чому в політиків немає амбіцій змусити парламент займатися важливими проблемами, яких у владних кабінетах не помічають.

"Напевно, ще жоден парламент, за всю історію незалежності, не починав свою роботу так безславно. Я розумію, що всі втомилися від виборів і хочуть відпочити. Але невже в нових і старих-нових політиків немає амбіцій розворушити це сонне царство і змусити парламент займатися тими проблемами, які вперто не помічають у владних кабінетах?", - зазначив Балога.

До слова, голова Верховної Ради сьомого скликання Володимир Рибак закрив сьогоднішнє пленарне засідання. Отож, нардепи пішли відпочивати попрацювавши одну годину й двадцять хвилин.