Про це у своєму відеоблозі "Чесна політика" розповів народний депутат Сергій Лещенко.

Читайте також: Очолюване Демчиною управління "К" СБУ в часи війни займається не терористами, а економікою

За його словами, Павло Демчина особисто поставив підпис під поданням з вимогами, щоб міністерство економіки наклало на компанії санкції. "Та з плином часу усі ці провадження закінчилися "пшиком" – жодної підозри за фінансування тероризму нікому не пред'явили. Натомість, за цей час споріднені з Медведчуком структури встигли наростити свою частку на ринку", – повідомив нардеп.

Демчина атакував навіть виробників коньяку, зупинивши на багато місяців розмитнення коньячних спиртів. Декілька років спецслужба у час війни витрачала свої ресурси на нікчемну справу, згодом закриту Генпрокуратурою. Від Демчини дісталося і дрібному бізнесу, що займався продажем засобів для захисту рослин,
– наголосив Лещенко.

І підсумував: "Аномальна увага до людей, які створюють робочі місця, почала породжувати підозри, що такі провадження можуть бути банальним рекетом, коли з бізнесу викачують гроші".


Павло Демчина та його цивільна дружина Ольга Воловчук

Тим часом, нагадав Лещенко, з 1999 по 2015 роки Демчина та його цивільна дружина Ольга Воловчук отримали сукупний дохід менший за три мільйони гривень, а витратили за цей час майже п'ять мільйонів – у тому числі на дорогі автомобілі.

Відео повного випуску відеоблогу Сергія Лещенка "Чесна політика" за 7 жовтня 2018