Під час чергового засідання у кримінальній справі Анісімов зірвався на державного обвинувача потоком образ: "Бл**ь, що ти ліпиш, мразь е**нна? Ну що ти ліпиш, пи**расина ти е**чая? Погань ти е**чая. Що ти несеш, ти собака е**нна? Пі**рас, що ти несеш? Несе, ліпить тут щось, пика о**єла".

Все це було зафіксовано під час онлайн-трансляції засідання. Суддя вилучила підсудного за порушення порядку. Відео можна глянути на ютубі.

Коли учасники процесу залишали зал засідань, Анісімов бив руками і ногами по склу, адресуючи загрози прокуророві, який проходив повз.

Євгену Анісімову, відомому в кримінальних колах на прізвисько "Клоун", висунуті звинувачення в організації злочинної групи, вимаганнях, легалізації доходів, привласненні майна, незаконному поводженні зі зброєю. Більшість епізодів відбувалася в період 2011–2013 років під час правління президента Віктора Януковича. За версією ЗМІ, Анісімов на той період виконував функції так званого "смотрящого" за Запоріжжям та області.

Тим часом Владислав Грабовський продовжує підтримувати Анісімова, публікуючи на своєму сайті чорний піар у спробах дискредитувати жертв Анісімова.

Так Грабовський писав негативні статті про потерпілого Юрія Комісарова, про Мелітопольський м'ясокомбінат Юрія Головіна та про Юрія Чекальського. Усі троє є жертвами безчинств ОЗУ Анісімова у 2010-х роках і проходять потерпілими за вищезгаданою кримінальною справою. Зв'язок між Анісімовим та Грабовським стає все очевиднішим, як і те, що Анісімов пов'язаний з Грабовським у скандальній справі про корупцію в Укрінмаші (входить до структури Укроборонпрому), проте останнє слово мають сказати правоохоронні органи.