Ще до перерви найкращий футболіст планети Ліонель Мессі відзначився дублем, по голу забили Іньєста та Педро, Аріадела ж розписався у власних воротах, ніби й без того проблем у “Альмерії” було мало. Хет-трик Мессі оформив у другій половині гри, а ще двічі власне прізвище на табло вписав Кркіч - 8:0.

“Реал” трохи милостивіше обійшовся із “Атлетіком”. На голи Ігуаіна та Роналду у першому таймі ще зумів відповісти Льоренте. Однак після перерви до воріт команди з Більбао влетіло ще 3 м’ячі - Рамос та Роналду реалізували по пенальті, а Кріштіано зумів ще раз відзначитися з гри - 5:1.

Переслідувачі лідерів - “Вільярреал” та “Валенсія” - ще більше наблизили власні шанси на золоті нагороди до “утопічних”, розписавши мирову в очному протистоянні. На гол Адурітца відповів Россі.