Творці календаря прімери важку долю першими зіграти із каталонцями заготували для Расінга.

Силу блауграни сантандерці відчули уже на 4-й хвилині - рахунок як і личить відкрив найкращий футболіст планети - Лео Мессі. Вже після аргентинця дозволив собі відзначитися Андрес Іньєста - вийшло у півзахисника “Барселона” це, до слова, дуже ефектно. Усе гаразд в чемпіонів і на останньому рубежі.

Віктор Вальдес довів це на 33-й хвилині, парирувавши пенальті у виконанні Тчіте, призначене за досить сумнівне порушення правил. Врешті наприкінці матчу лік своїх голів у прімері за “Барселону” відкрив Давід Вілья – 3:0.

Не таким райдужним вийшов старт мадридського “Реала” під керівництвом Жозе Маурінью. “Мальорка” на рідному полі зуміли втримати власні ворота сухими. Господарі мали і кілька нагод здолати грізного суперника, та не судилося – 0:0.

Перемогу у неділю здобули “Еспаньол” та “Реал Сосьєдад”. Нулі у матчах “Депортіво” - “Сарагоса” і “Осасуна Альмерія”. Напередодні по 3 очки здобули “Атлетік”, “Валенсія” та “Севілья”.