Башту спроектував відомий дизайнер та архітектор Томас Сандель. Особливість башти, на відміну від аналогічних стандартних споруд по всьому світу - її абсолютно рівна поверхня. Уся апаратура прихована всередині, тому жодні ретранслятори та інше нефотогенічне електронне начиння не бентежить око серед історичних споруд шведської столиці.

Дизайн башти виявився настільки вдалим, що архітектора буквально завалили заявками з усіх куточків світу. Адже WiFi - критично важливе явище для будь-якої більш-менш просунутої країни. А встановлення традиційних башт зв’язку на архітектурних пам’ятках може спотворити будівлі і як результат - відлякати туристів.

Окрім Інтернету, башта також забезпечує передачу мобільного зв’язку. Не обійдеться тут і без всюдисущої реклами. Одна з опцій башти - встановлення широкоформатного телевізійного екрану, на якому можна транслювати рекламні ролики.

І ще один плюс - башта - вандалостійка. Отож і споживачі, і провайдери можуть бути впевнені - зв'язок, який забезпечує башта, ніколи не перерветься через якихось п’яних підлітків чи хуліганів, які вирішать випробувати споруду на стійкість.