Про це він розповів у інтерв’ю "Вестям".

Лише нещодавно Віктор Ющенко розповідав про те, що засмучений через розлучення своїх старших дітей. Він навіть сказав, що має два варіанти дівчат для свого сина.

"Це для мене стало сюрпризом взагалі , що він займається вибором нареченої", - здивувався сам Андрій.

"Раніше про дівчат, яких вибрав для мене батько, я не чув. І раніше він мене ще не зводив з дівчатами. Але до його думки я прислухаюся обов'язково, у нього гарний смак", - додав син колишнього президента.

На запитання про те, чи не хоче він повернутися до своєї колишньої дружини, Андрій зазначив:

"Ми більше не будемо з Лізою разом. А розійшлися, тому що просто не зійшлися характерами, а потім все якось почало накопичуватися... Розійшлися друзями, ось сьогодні їй вже кілька разів телефонував".

За словами Андрія, його батько зараз працює не лише на будівництві, яке має закінчитися на раніше наступної осені, але й над книгою.

"Ось пару днів тому розмовляв з батьком, заскочив його за книгою. Так, він пише книгу. Не знаю, чи казати вам, може, це секрет. Це буде книга про часи його президентства, про відносини всередині. Про те, що він робив, але чого так і не побачили прості українці. Коли буде закінчена книга, сказати складно. Те, що я бачив, батько ще в процесі написання", - каже Андрій.

На запитання, чи не збирається він іти шляхом батька до політики, Андрій зізнався:

"Я не зарікаюся, але й не рвуся у політику. Може, колись і піду туди. Але обов'язково з якою-небудь ідеєю. У політиці не розчарований, ось дивлюся на батька, його в деяких моментах просто не зрозуміли, не дали реалізувати. У кожного є бажання змінити наше життя на краще. Але одному складно, потрібна команда однодумців".

Натомість, коли Андрія запитали про те, чи збирається Віктор Андрійович знову балотуватися на посаду президента, він відповів:

"Запитайте у нього. А взагалі у нас вдома не прийнято говорити про роботу, про політику".