В історії мюнхенської “Баварії” можна нарахувати уже три золотих епохи, у кожній із яких футболісти команди здіймали до неба омріяний Кубок чемпіонів. Тут, у великому клубі, вміють наполегливо працювати над собою та досягати успіхів. Сюди потрапляють тільки найкращі, а завдання для них – завжди найвищі.

ФК “Баварія” вже впродовж багатьох років є головною гордістю німецького футболу. Футболу, де завжди особливу увагу приділяли не лише роботі із м’ячем, а й характеру та морально-вольовим якостям. Футболу, який подарував світові чимало унікальних особистостей. Авторитетних вожаків, які вміло вели партнерів до титулів, надихаючи власним талантом. Чи не кожен із них, навіть попри те, що зробив собі ім’я у іншій команді, врешті-решт опинився тут, у Мюнхені. Бо ж “Баварія” - не лише німецький футбольний гігант.

Мюнхенці вже давно входять у п’ятірку найбагатших клубів світу. Їхній менеджмент працює, як годинник. Їхня сімдесятитисячна домашня арена завжди заповнена, а у клубному музеї – десятки здобутих кубків. Утім, усе це безапеляційно можна стверджувати зараз. Але впродовж кількох десятиліть після створення клубу про такий статус команди її гравці та вболівальники навіть і не мріяли.