російське військове керівництво дедалі більше втрачає впевненість у безпеці Криму після "бавовни". Починається заміна керівництва флоту росії на півострові.

Зверніть увагу "Бавовна" в Криму зірвала плани росіян: деталі від військового експерта

росія призначила нового командувача флоту

17 серпня стало відомо, що віцеадмірал віктор соколов змінив адмірала ігоря осипова на посаді командувача Чорноморським флотом у Криму. росЗМІ хотіли приховати справжню причину. Тому пропагандисти вигадали, що призначення Соколова відбулося через нібито загрозу "терористичної небезпеки" в Севастополі.

Удари в Криму змусили росіян організувати свої війська до стану підвищеної готовності та призвели до реструктуризації складу сил, матеріально-технічного забезпечення та керівництва. Окупанти передислокують десятки літаків і гвинтокрилів з Криму в безпечніші на їхню думку місця.

Окупанти хочуть звинуватити Україну в терактах

"Бавовну" в Криму росіяни хочуть представити світу як терористичні акти, щоб відвернути увагу Заходу від себе. Так "глава" окупованого Криму сергій аскьонов 17 серпня заявив, що фсб нейтралізувала осередки організації "Хізб ут-Тахрір" на півострові.

Відомо, що це ісламістська політична організація, яка історично діяла в Центральному регіоні Азії та в Криму. росія називає її терористичною. аксьонов звинуватив українську владу в координації операцій "Хізб ут-Тахрір" в Криму, але жодних доказів не надав.

Варто переглянути – Володимир Зеленський звернувся до українців увечері 17 серпня: відео