Бен Спіс здобув свій перший поул-позишн в елітному класі

14:56, 29 серпня 2010 1022

На американському Індіанаполісі очікується аншлаг. Постарався господар траси Бен Спіс, який святкує здобуття свого першого поул-позишн у найпрестижнішому класі мотоперегонів - Гран-прі.

Перебуваючи у затінку іменитих суперників, представник "Monster Yamaha" на передостанньому колі кваліфікації вистрілив із результатом 1:40.150. Більш як 0,2 програв американцю лідер чемпіонату - Хорхе Лоренсо. Саме іспанець із "Yamaha Fiat" став тут переможцем минулого року. Ще одна причина для радості для місцевої публіки - третім стартуватиме Нікі Хейден.

Американець, до слова, програв Лоренсо лише 0,011, а третій результат у кваліфікації - наразі найкраще досягнення Хейдена за кермом байка "Ducati". Чинний чемпіон Валентіно Россі забронював за собою лише 7 позицію на старті гонки.
Лише 25-м піде у бій представник України Володимир Іванов, який виступає у молодшому класі - Moto 2. А рівних у кваліфікації не було іспанцю Жуліану Сімону.