АЗК UPG налагодила співпрацю з європейськими постачальниками та почала ввозити якісне пальне стандарту Євро-5. Після наповнення ринку основними видами нафтопродуктів (бензину А-95, дизпалива та автогазу) UPG першою з початку повномасштабної війни привезла в Україну й високооктановий бензин з Європи, повідомляє 24 канал.

Це дозволяє власникам спортивних автомобілів з форсованими двигунами, яким заводи-виробники рекомендують використовувати високооктанове пальне, нарешті заправлятися якісним бензином. А усім іншим – підвищити динамічні та економічні показники своїх автомобілів.

Що таке бензин upg100

upg100 – це високооктановий бензин, який надходить в мережу автозаправних комплексів UPG з європейських нафтопереробних заводів. Для досягнення октанового числа не менш як 100 одиниць у ньому не використовуються присадки, тобто цей показник досягається виключно завдяки спеціальним методам фільтрації та високій технологічності виробництва.

Пальне відповідає екологічним нормам Євро-5. А от вміст низькосортної органіки у ньому мінімізовано. Про це будь-хто з автовласників може дізнатись з паспорта продукту, який доступний на всіх АЗК UPG, де продається upg100. Кожна партія пального проходить багаторівневу перевірку у сертифікованих та власних лабораторіях UPG, тому жодних компромісів із дотриманням найвищих стандартів бути не може.

Для яких авто підходить високооктановий бензин А-100

Високооктанове пальне слід використовувати в тих автомобілях, яким завод-виробник рекомендує заправлятись бензином з октаном не нижче як 98. Такі вимоги встановлені для високофорсованих двигунів з прямим впорскуванням пального, які мають покращені динамічні характеристики – високу потужність і мінімальний розгін до 100 км/год, а також максимальну швидкість понад 200 км/год.

Мова йде не лише про справжні спорткари – Ferrari, Lamborghini, McLaren. Високого октану потребують також "заряджені" версії більш поширених моделей – Audi RS, BMW M, Bentley, Cupra, Mercedes-Benz AMG чи Brabus, VW Golf GTi, Subaru Impreza WRX STI, Nissan GT-R тощо.

Високооктановий бензин використовують й автомобілі, які беруть участь у ралі, кільцевих перегонах чи дрифті. Адже це пальне дає ті дорогоцінні частки секунди, у яких закладена перемога. Саме на ньому віддача спортивних машин розкривається найкраще, а потужність і крутний момент виходять на максимальні показники.

Сергій Волощенко, автор та ведучий каналу BigTest, теж зрадів появі upg100.

Мій заряджений Golf GTI під час паливної кризи споживав різне пальне. Однак звичної динаміки не було, а звук двигун видавав такий, що я почав боятися за його "здоров'я". Коли з'явився бензин upg100, машина нарешті отримала пальне, яке передбачено для неї виробником. А я – забуте задоволення від динаміки GTI. Тепер мій автомобіль показує саме те прискорення, заради якого я його купував, – поділився Сергій Волощенко.

Використання upg100 буде дуже корисним і для інших сучасних авто, які оснащені двигунами з прямим впорскуванням, турбінами чи мають спортивні "чиповані" настроювання. Адже високооктанове пальне при згорянні виробляє більше енергії. Тому віддача двигуна під час його використання посилиться. Збільшується потужність автомобіля, зменшується час розгону. Власники навіть фізично відчувають покращення динаміки своїх авто!

Численні випробування доводять, що це реальність: одні й ті ж автомобілі при заправці високооктановим бензином замість звичайного демонструють кращу динаміку.

Високооктанове пальне проти детонації

У моторах, які вже добряче зношені або давно не обслуговувались, часто є додаткові умови для виникнення детонації – небезпечного явища, яке руйнує деталі циліндро-поршневої групи.

Деякі водії цей процес помилково вважають стуком поршневих пальців. Та насправді дзвінкий дрібний стукіт з-під капота, що нагадує металеві удари в такт обертам, – це мікровибухи у циліндрах.

Для двигуна важливо, щоб бензино-повітряна суміш згоріла певним чином – з повільним нарощуванням тиску газів, які на кожному робочому такті починають тиснути на поршень і передають свою енергію на колінвал. А під час детонації суміш згоряє вибухоподібно – фронт полум'я просувається в циліндрі у сто разів швидше, ніж треба!

Високооктановий бензин унеможливлює цей процес у двигуні.

Існують й інші переваги використання upg100. Через зменшену кількість сірки, бензолу та ароматичних вуглеводнів він захищає паливну систему від корозії та очищує її від нагару. Пальне згоряє рівномірно, що позитивно впливає на надійність деталей циліндро-поршневої групи мотора. Тому варто заправляти upg100, коли авто працює у важких умовах, наприклад, у гірській місцевості, чи витрачає багато потужності під час швидкісних заїздів.

При цьому не слід перейматися, що високооктановий бензин завдасть шкоди двигуну. Сучасні електронні системи коригують запалювання відповідно до використаного пального. Отже, побоювання щодо прогару клапанів і поршнів повністю безпідставні.

Де взяти upg100

Високооктановий бензин upg100 доступний у всій мережі UPG по Україні. Його вартість несуттєво перевищує стандартний А-95. А от користі для автомобіля від високого октану значно більше.

Під час купівлі upg100 радимо використовувати бонусну картку UPGgood. Так за кожну покупку на АЗК вам миттєво нараховуватимуться бонуси, які наступного разу можна витратити при купівлі пального та будь-яких інших товарів у національній мережі АЗК UPG.

Бонусна програма UPGgood / Фото UPG