Пряма трансляція на
Останні випуски

Безвіз з Україною не призупинять – в МЗС пояснили, чому боятись не варто

Безвіз з Україною не призупинять
Безвіз з Україною не призупинять / lowcostavia.com.ua

Ризиків припинення безвізового режиму між Україною і Євросоюзом немає. Є кілька критеріїв, за якими ЄС може призупинити дію безвізового режиму, але Україна поки не дає підстав для цього кроку Брюсселя.

Про це сказав директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев в інтерв'ю "Європейської правді".

Читайте також: Безвізовий режим: в МЗС назвали країни, куди можна буде їздити без віз вже цього року

"За всіма міграційними критеріями Україна не дає підстав говорити, що безвізовий режим буде припинений", – заявив Погорельцев.

Він пояснив, що за час дії безвізу не спостерігається зростання випадків відмови у в'їзді на кордоні, зростання кількості нелегалів на території ЄС, чи збільшення кількості прохачів притулку з України.

"Наступний критерій - зниження рівня співпраці країни з ЄС у сфері реадмісії – тут у нас теж усе гаразд. Ще один тригер – зростання ризиків громадському порядку або внутрішньої безпеки держави-члена, зокрема, істотне зростання кількості тяжких злочинів або терористичних злочинів в третій країні, тобто в нашому випадку – в Україні. Тут, сподіваюся, також погроз не буде", – додав Погорельцев.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі