Допис з'явився в офіційній спільноті співачки у соцмережі Facebook.

Олено, дружити, напевно, більше не зможемо. Я не могла і подумати, що моя випадкова зустріч з Філіпом в ресторані справить на тебе і друзів- "патріотів" з Фейсбука таке враження...
— йдеться у відкритому листі Білик.

За словами співачки, їй можна було зателефонувати і дізнатись, що до Криму вона їздила на вінчання до близької подруги, якій напророкувала свого часу зустріч з коханим чоловіком.

"Виправдовуватися — це доля слабких і винуватих, тому не буду... Звичайно, шкода тих, хто вірить статейкам сумнівних журналістів- "професіоналів".
І шкода, що кращі друзі йдуть... сподіваючись стати європейцями", — додала Білик.

ОТКРЫТОЕ ПИСЬМО НАРОДНОЙ АРТИСТКИ УКРАИНЫ ИРИНЫ БИЛЫК БЫВШЕЙ ПОДРУГЕ АЛЕНЕ М.Алена, дружить, наверное, больше не сможе...

Posted by Ирина Билык on 14 серпня 2015 р.

На цей відкритий лист Ірини Білик вже відреагувала її "колишня подруга", продюсер Олена Мозгова.

Якось смішно! Іра пише відкритого листа про те, чого не було і я навіть не знаю. Іра, по-перше, до цієї хвилини, поки мене не попросили прокоментувати твій лист журналісти, я не бачила твого фото, не знала, що ти в Криму, і навіть не здогадувалася, що ти таке втнеш і будеш писати якісь відкриті листи мені. Ті, хто тобі це порадив, дали в штангу!
— цитує Мозгову видання "Сегодня".

При цьому продюсер нагадала про свою принципову позицію щодо тих виконавців, які виступають у Росії.

"Моє ставлення до тих українців, які виступають і беруть участь у "Новій хвилі", яка проходить на території, окупованій країною, з якою ми перебуваємо у стані війни ніколи не зміниться, тому що я вважала і вважаю це зрадою! А взагалі-то я довго сміялася з листа, це ж треба "без мене, мене одружили", — додала вона.

Нагадаємо, українська співачка Ірина Білик побувала в окупованому Криму на пісенному конкурсі "Дитяча Нова Хвиля". Повідомив про це російський співак Філіп Кіркоров.