Найбільше затриманих зафіксували у столиці Білорусі Мінську. Про це повідомляє сайт правозахисного центру "Вясна".

Важливо Спецтехніка і десятки затриманих: що відбувається у Білорусі 15 листопада – фото, відео

Що відомо про затриманих у Білорусі

Станом на 15 листопада 20:30 силовики затримали 902 протестувальників у різних містах Білорусі. Близько 800 з них – у Мінську. Також затримували людей у менших містах – Гродно, Гомелі, Новополоцьку й інших.

У Мінську тривають масові затримання у різних частинах міста, силовики застосовують проти демонстрантів сльозогінний газ, світло-шумові гранати та водомети.

Зауважимо, що ще зранку у центр Мінська силовики стягували військову і спецтехніку. Традиційно у столиці Білорусі закрили низку станцій метро та ​​почалися проблеми з мобільним інтернетом.

У Білорусі почалися жорстокі затримання: дивіться відео

Що відбувається у Білорусі 15 листопада

У Білорусі 15 листопада проходить протестний "Марш сильних" пам'яті активіста Романа Бондаренка, який помер після побоїв силовиків. Маршрут маршу планувався від народного меморіалу Олександра Тарайковского, убитого в перші дні протесту до Площі Змін, де захопили Бондаренка.

Актуально Побили та затягли в автобус: з'явилося відео сутички активіста Бондаренка із силовиками

Протести у Білорусі: головне

  • Масові протести у Білорусі спалахнули після оголошення результатів президентських виборів і тривають вже понад 3 місяці. Вже традиційно білоруси виходять на вулиці у вихідні дні.
  • Нещодавно протести поновилися з новою силою після закінчення терміну ультиматуму, який опозиція висунула до влади – 25 жовтня.
  • Продовж дня 8 листопада та ночі 9 листопада правозахисники нарахували понад тисячу затриманих на Марші народовладдя.
  • Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська оголосила "Народний трибунал" і амністію за захоплення Олександра Лукашенка і членів його терористичного угрупування.