"Після проведення політичної акції з викриття корупції у стінах Верховної Ради України, фракція "Блоку Юлії Тимошенко – "Батьківщина" за результатами цієї акції передає Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" 3,6 мільйони гривень на лікування важкохворих дітей з онкологічними захворюваннями", — сказано у документі.

У фракції зауважили, що влада не допомагає незаможним родинам, які не можуть оплатити лікування хворих дітей.

У той час народні депутати з фракції "Реформи заради майбутнього" раді, що зібрані на лікування депутата Романа Забзалюка гроші передали для дітей.

"Ми вимагали повідомити до десятої ранку понеділка, куди конкретно бютівські провокатори передадуть ці гроші — і відразу ж Кожем’якін зробив заяву, повідомивши про те, що гроші передадуть хворим дітям. Ми дали два дні на оприлюднення конкретних лікарень, куди саме будуть перераховані гроші, і в БЮТ відразу ж озвучили адресата – "Охмадит", — заявив Ігор Рибаков.

"Ми також задоволені, що сума, яку одержав "Охмадит", у п’ять разів більша за ту, яку депутати нашої фракції зібрали на лікування цього "шахрая Забзалюка". Переконаний, що добровільно "бютівці" ніколи б не пожертвували таку величезну суму на лікування хворих дітей, якби самі не закрутили цю брудну історію, яку вони гордо іменують спецоперацією", — сказав депутат.

Нагадаємо, 8 лютого Роман Забзалюк заявив, що ніколи не покидав лав фракції "БЮТ-Батьківщина", а його формальний перехід до депутатської групи "Реформи заради майбутнього" був спеціально спланований керівництвом його фракції для з'ясування, за скільки "перекуповують" депутатів.