Про це повідомили на сайті Верховної Ради. Трагедія трапилась 28 травня.

До теми "Янголи спорту": понад 50 українських спортсменів загинули від початку війни проти Росії

Що відомо про Героя

Віталій у віці 16 років став учасником Помаранчевої революції, а згодом Революції Гідності. Він був одним з перших, хто вступив до добровольчого батальйону "Айдар" та командував першим відділенням першої роти. Чоловіка нагородили державним Орденом за мужність ІІІ ступеня та пластовим Бронзовим хрестом за геройський чин (порятунок життя).

У 2016 – 2018 роках Віталій працював в Муніципальній варті Івано-Франківська. Він був рятувальником. У лютому чоловік знову пішов захищати Україну і керував розрахунком протитанкових засобів та ліквідував не одну одиницю ворожої техніки та російських солдатів.

Зауважте У Києві попрощалися із розвідником Едуардом "Ахіллесом" Трепільченком: фото з церемонії

Спогад друга

Побратим Віталія, політолог та історик Андрій Ковальов розповів, що загиблий був відомим у Тернополі журналістом, митцем, пластуном та членом куреня "Орден Залізної Остроги".

Віталій був талановитим журналістом, надзвичайно креативним, інколи навіть епатажним, інтелектуал і завжди дотепний, мав почуття гумору від Бога. Справжній авантюрист у хорошому розумінні цього слова. Не боявся небезпеки й смерті,
– написав Ковальов.

У "Пласті" зазначили, що Віталій працював репортером у газеті 20 хвилин. Журналіст їздив у редакційну експедицію у Південну Африку у 2013 році.

Зверніть увагу – нові втрати окупантів: дивіться відео

Ще один журналіст, який загинув у війні з Росією

Українського захисника Олександра Махова вбили 4 травня. Він був журналістом і загинув на Харківщині у боях під Ізюмом. Чоловік працював на телеканалах "Дом", "Україна" та "Україна 24". Також вів подкаст "Військкор".

Махов був першим українським журналістом, який побував на станції Вернадського в Антарктиді. Також він перебував 2 тижні у Санжарах з евакуйованими з Уханю.