Продюсер фільму Марк Х'юм сказав, що фільм про життя Стіва Джобса поки носить робочу назву, співзвучну з його життєвим принципом "Get Inspired".

Передбачається, що розповідь нового фільму плавно підійде до моментів, описаних в іншому фільмі про Джобса — "Пірати Силіконової долини", який був знятий у 1999 році.

Продюсер фільму підтвердив, що Ештон Катчер обраний на головну роль виходячи з його зовнішньої схожості з співзасновником Apple, саме в той період, про який йтиметься у фільмі.

Старт зйомок нового фільму, за словами Марка Х'юма, призначено на наступний місяць, і зйомки, в основному, будуть відбуватися в Лос-Анжелесі.

Марк Х'юм сподівається, що фільм буде готовий до прокату вже в четвертому кварталі цього року. Такі стислі терміни дозволяють йому не турбуватися про конкуренцію з компанією Sony, яка також виношує плани зняти фільм про Стіва Джобса, грунтуючись на біографічній книзі Уолтера Айзексона.

"Sony є досить шанованою компанією, а книга Айзексона дуже популярна, проте наш проект перебував у стадії реалізації ще до виходу книги Айзексона. Тому наш фільм вийде задовго до фільму, заснованого на книзі", — сказав Хьюм.