Вже місяць на 273 АЗК компанії реалізується біопальне А-95 есо+, яке користується попитом в українців та змушує конкурентів навіть вдатися до "чорного піару" та публікації замовних матеріалів.

За словами генерального директора "ВОГ РІТЕЙЛ" Сергія Корецького, біопальне стандарту Євро-5 виробляється на литовському заводі "Орлен". Виробництву передували вісім місяців розробок, експертиз та тестувань. Одне з ноу-хау біопального А-95 есо+ – використання високоякісних американських присадок. "Орлен" додав присадки до формули А-95 есо+ і це знівелювало недоліки використання альтернативного палива. Звертаємо увагу, що в Європі на законодавчому рівні затверджено використання альтернативних палив і додавання біоетанолу до бензину є обов'язковим. Такий крок пояснюється турботою про екологію.

Щодня компанія "ВОГ РІТЕЙЛ" продає 30 тисяч літрів біопального й відсоток водіїв, які переходять на нове пальне постійно збільшується. "Програма лояльності "ПРАЙД" показує: споживачі, які заправилися альтернативним пальним починають його постійно купувати", — зазначив Сергій Корецький.

Важливий аргумент для споживачів – вартість бензину. Так, "ВОГ РІТЕЙЛ" скористався пільгами по розмитненню такого виду пального, що дозволило встановити прийнятну ціну: в середньому літр А-95 есо+ на 3 гривні нижче від ціни звичайного бензину. Вартість пального компенсує незначне збільшення витрат: від 1 до 5%.

Мережа АЗК WOG звертає увагу споживачів, що A-95 есо+ згідно з українським законодавством є саме альтернативним видом пального, що має містити не менше 30% етанолу у своєму складі. Тоді як вуглеводневим автобензинам згідно з технічним регламентом 01.08.2013 г. №927 та державними вимогами 4839:2007 і ДСТУ 4839:2007 дозволяється вміст лише 5% кисневмісних сполук до кінця 2015 року і 7% — з 1 січня 2016 року.

За словами Сергія Корецького, "ВОГ РІТЕЙЛ" гарантує високу якість біопального А-95 есо+. "Ми не отримували жодної скарги ні на гарячу лінію, ні на АЗК. Я гарантую, що біопальне А-95 есо+ - заводський продукт європейської якості, який продається за чесною ціною", — резюмував генеральний директор "ВОГ РІТЕЙЛ".

За додатковими коментарями звертатися на електронну пошту: support_loyalty@wog.ua