Про це повідомляє видання "Українська правда" з посиланням на очевидця подій, який знаходився в цей час в приміщенні суду. За словами очевидця, бійці СБУ прибули до приміщення суду на вулиці Смірнова-Ласточкіна близько 13:00. Вони заборонили працівникам суду переміщатися поверхами та виходити на двір.

"На обличчях працівників суду паніка, вони нічого не розуміють. Людей у суді майже немає, оскільки сьогодні не працює канцелярія, тому відвідувачів дуже мало", — розповів співрозмовник.

Працівники СБУ перебувають біля архіву суду. Вони не пояснили причини їх присутності у суді. На питання, чи пов‘язано це з убивством судді Зубкова, в суді сказали, що ні.

Станом на 16:00 сбушники заблокували кабінет судді Тамари Васильєвої. За їхніми словами, там проводяться слідчі дії. На питання, чи спрямовані вони проти судді, співробітники СБУ сказали, що ні. У той же час, на другому поверсі суду проходить екстрена нарада суддів. При цьому в коридорі було добре чути, що нібито затримали помічника Васильєвої на хабарі в 4 тисячі доларів.

Як раніше повідомлялось, Президент України Віктор Янукович назвав Шевченківський суд найбільш корумпованим у земельних питаннях. В прес-службі СБУ не змогли прокоментувати присутність своїх співробітників у суді.