Відповідальний бізнес продовжує працювати, здійснювати заплановане, волонтерити та створювати нові робочі місця. Так незабаром у Львові очікують на відкриття нового спортивно-розважального центру.

Про це заявив власник львівського СРЦ Leoland Олександр Свіщов, повідомляє РБК-Україна.

"Леоленд" – найбільший в Україні спортивно-розважальний центр, який мав розпочати роботу ще навесні. Але після повномасштабного вторгнення Росії плани довелося переглянути. З першого дня ми розпочали допомагати фронту і переселенцям. Це залишається одним із пріоритетних напрямків нашої роботи. Ми використовуємо усі можливості і допомагаємо організаційно, фінансово, інформаційно. Віримо, що кожна така справа наближає нашу країну до перемоги,
– розповів Олександр Свіщов.

Водночас інше важливе завдання, за його словами, – якомога скоріше завершити будівництво та оснащення комплексу і відкрити свої двері для відвідувачів.

"Ми не зупиняли роботу над проєктом навіть після російського вторгнення. Будівництво та реконструкція будівлі наразі тривають. Намагаємося вчасно виконувати всі зобов’язання перед партнерами, підрядниками, а також сплачуємо податки у повному обсязі. Саме так повинен діяти кожний відповідальний бізнес", – запевнив власник спортивно-розважального центру.

За його словами, відкриття комплексу відбудеться вже незабаром. Так, у червні розпочнуть роботу тенісна школа, футбольний центр для дітей "Футбік", а також науково-технічна лабораторія MakerSpace. Восени – відкриття фітнес-центру, школи танців, івент-холу, парків розваг для дітей, кіноресторану та фудкорту. А щоб перебування у комплексі було більш безпечним, тут також облаштували бомбосховище.

Також Свіщов зазначає, що важливою частиною соціальної відповідальності бізнесу під час війни є збереження робочих місць, продовження виплати заробітної плати та виконання усіх зобов’язань перед співробітниками.

Ми зберегли штат – понад 200 людей. Більш того, напередодні відкриття почали створювати нові робочі місця: наймати на роботу тренерів, адміністраторів, менеджерів. Загалом у комплексі буде понад 400 робочих місць,
– повідомив бізнесмен.

Багато співробітників СРЦ Leoland долучилися до волонтерської діяльності. Хтось приєднався до місцевої ТрО, інші ж поїхали захищати Україну на фронті. Власник компанії сподівається, що усі вони повернуться до мирного життя вже у цьому році.

"Вірю, що невдовзі повернемо Крим, Донецьк та Луганськ. До кінця року ми повинні викинути загарбників із нашої території і будемо активно відновлювати країну. І обов’язково проводитимемо міжнародні спортивні турніри", – резюмував бізнесмен.