"Дитяча надія" – це спільна благодійна ініціатива Київстар і платформи dobro.ua, яка допомагає дітям в Україні боротися з серцевими й онкологічними захворюваннями та опіками, інформує 24 Канал. Зібрані в рамках ініціативи кошти йдуть на забезпечення дитячих онкологічних і кардіологічних диспансерів по всій Україні, а також на потреби блоку дитячих опіків Національного реабілітаційного центру "Незламні" на базі Першого медоб'єднання Львова.

Читайте також Київстар виділяє 50 мільйонів гривень на мобільні системи зв'язку для ППО

Як долучитись до благодійної ініціативи "Дитяча надія"

Київстар ТБ у травні 2023 року створила спеціальний пакет "Благодійний", 40% від плати за який йде на допомогу дітям з опіками. Протягом 2023 року завдяки користувачам, що підключили пакет, було зібрано 160 000 гривень і спрямовано на закупівлю лазера для шліфування післяопікових рубців.

Також наприкінці жовтня 2023 року під час фіналу 13 сезону "Голосу країни" платформа кіно та телебачення ініціювала благодійне голосування за допомогою SMS, дзвінків і Суперголосу в застосунку Київстар ТБ. Завдяки ініціативі було зібрано 250 000 гривень. Кошти були спрямовані на збір на УЗД-апарат для проходження діагностик для дітей, що лікуються у медичному центрі "Незламні". Загальна сума збору на УЗД-апарат становить 3 350 000 гривень.

Збір ще не закритий, тож Київстар заохочує своїх абонентів долучитись до благодійних переказів на підтримку дітей з опіками.

Що варто знати про Київстар

Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на грудень 2023 року обслуговував близько 24 мільйони абонентів мобільного зв'язку та більше 1,1 мільйона абонентів "Домашнього інтернету". Компанія надає послуги з використанням широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар розвиває в Україні нові телеком-технології та в найближчі три роки планує інвестувати в цей напрямок 600 мільйонів доларів США.

Компанія допомагає країні долати виклики воєнного часу і за останні два роки виділила понад 1,8 мільярда гривень для підтримки ЗСУ, абонентів, місцевих громад, а також на благодійні ініціативи.

Єдиний акціонер Київстар – міжнародна Група VEON з головним офісом у Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

Київстар понад 25 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua

Київстар ТБ – спільний проєкт 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа кіно та телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, програм, що транслюють наживо, та регулярно пропонує ексклюзивні допрем'єрні покази проєктів. Платформа нараховує понад 400 телеканалів і VOD-бібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. Додаткова інформація: tv.kyivstar.ua