Сам бізнесмен восьмий рік поспіль грає в теніс і вважає, що цей вид спорту дозволяє розвиватися як інтелектуально, так і фізично. Колись Львів славився своєю тенісною школою. Тому меценат вирішив заснувати дитячий тенісний фестиваль "Левеня". Головна мета турніру – дати можливість маленьким шанувальникам цього виду спорту віком від 4 до 10 років відчути справжній смак змагань.

"Наша львівська Федерація тенісу в рік проводить близько 26 турнірів. Львівщина входила колись в трійку тенісних міст, зі Львова вийшло багато українських тенісних легенд. А дитячого турніру віком до 10 років ніхто і ніколи не робив, тому ми захотіли його зробити", – сказав меценат, президент Федерації тенісу Львівщини Ростислав Мельник.

Дитячий турнір "Левеня" дуже швидко став популярним серед юних шанувальників тенісу. Два роки поспіль в змаганнях беруть участь не лише львів'яни, а й спортсмени з усієї України. Нині професіонали називають турнір серйозним стартовим форумом для юних тенісистів.

"Після першого такого турніру ми побачили, що в нас було понад 150 учасників – малих діток – тенісистів. Це вийшов найбільший турнір в Україні. Запам’яталися оці дитячі очі, в яких така жага до перемоги, спортивна злість, бажання навчитися, бажання себе проявити, показати. Це дуже класно", – поділився меценат, президент будівельної корпорації "РІЕЛ" Ростислав Мельник.

Така увага до турніру продемонструвала, що в Україні на сьогодні чимало справжніх шанувальників цього виду спорту. Саме тому в Благодійному фонді Ростислава Мельника вирішили проводити "Левеня" двічі на рік – взимку та влітку. Проте на цьому сюрпризи для юних тенісистів не закінчуються. Нещодавно меценат організував для маленьких спортсменів майстер-клас із легендою світового тенісу, екс-четвертою ракеткою світу Андрієм Медведєвим. Усі бажаючі мали змогу безкоштовно потренуватися з майстром. На майстер-клас приїхало чимало юних тенісистів Львова та області.

"Я хочу зазначити, що це перший урок тенісу, який я проводжу за довгий час, де дітки так добре грають. Відмінна школа тенісу – я просто в захопленні, як то кажуть. Я впевнений, що в цьому залі є люди, які є майбутнім Збірної України дорослої, і чоловічої, і жіночої", – зазначив екс-четверта ракетка світу з тенісу Андрій Медведєв.

"У Львові ще такого не було. Наступний майстер-клас буде на дитячому турнірі для десятирічних, в липні місяці. Приїде ще раз Андрій Медведєв. Можливо ще двох-трьох підшукаємо, щоб дітям було дуже цікаво", – розповів меценат, президент Федерації тенісу Львівщини Ростислав Мельник.

Благодійний фонд Ростислава Мельника планує і надалі розвивати дитячий теніс, організовувати цікаві змагання та вражати майбутніх перших ракеток майстер-класами з легендами світу.