Українські підприємці теж відмовляються від банківських кредитів. Нинішні ставки під 30% більшості з них не під силу.

Тож для підприємців саме час задуматись: "а чи можливо вести бізнес без кредитів?" За результатами багатьох світових досліджень потреба в кредитуванні малого та середнього бізнесу складає не більше 30%. Тож більшість підприємців працює за рахунок власних обігових коштів. Як ефективніше це робити допоможуть фахівці Union Standard Bank. "Життя без кредитів" – нова концепція фінустанови.

Кожному клієнту банк готовий запропонувати цілий пакет послуг. По-перше, сервіс дистанційних платежів. Аби не стояти в черзі, гроші за 15 хвилин можна перерахувати за допомогою інтернет-банкінгу.

Читайте також: Як заощадити гроші: поради експерта

Тож підприємець може не хвилюватись, що не встигне розрахуватися з контрагентом. Дистанційно можна замовити і заявку на покупку або продаж валюти. Крім того, альтернативою кредитування можуть стати документарні операції.

В пакеті додаткових послуг також повноцінне юридичне обслуговування, бухгалтерські роз'яснення з фінансових операцій та використання корпоративної карти.

Персональні менеджери також запропонують клієнтам як правильно діяти під час касових розривів, формувати звітність та використовувати депозитні кошти. Фінансисти переконані – працювати має кожна вільна копійка підприємців. Тоді ефективне використання коштів дозволить мінімізувати витрати на ведення бізнесу та обходитися без без дорогих кредитів