Таку інформацію озвучив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Анатолій Близнюк в ефірі одного з українських телеканалів.

"Той, хто в Україні працює, платить за комунальні послуги 15% від середньої зарплати. У Прибалтиці люди платять 27%, в Європі - 30% від зарплати" - розповів міністр.

"Я не буду розповідати, чого це коштує державі. Наведу єдиний приклад: ви знаєте, скільки нині коштує російський газ. Однак, ми пообіцяли, що ціни на комунальні послуги не будуть підвищуватися. Держава взяла на себе зобов'язання покривати цю різницю" - зазначив Близнюк.

"Однак, це не стимулює українців економити. Потрібно розуміти, що якщо держава взяла на себе ці зобов'язання, то вона очікує зворотніх дій від людей. Адже різниця цін - не лише справа держави, це наша спільна проблема, яку потрібно вирішувати разом", - каже міністр.

Нагадаємо, 11 січня цього року Верховна Рада відхилила законопроект про введення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, мотивуючи це тим, що питання врегулювання цін на житлово-комунальні послуги належить до компетенції Кабміну.