Господарі своїм шансом не скористалися наприкінці першого тайму. Седрік Карассо врятував свою команду після удару Ердінга. До 64-ї хвилини гості відзначалися лише жовтими картками, яких встигли назбирати аж 5. Останнім гірчичник побачив Алу Діара. Його це, вочевидь, так мотивувало, що за 3 хвилини після попередження відкрив рахунок.

ПСЖ зуміло повернути паритет після влучного удару Оаро, однак втримати бодай нічию господарі не змогли. За 10 секунд до завершення вже доданих хвилин “Бордо” отримало право подати кутовий і Сіані не змарнував свого шансу - 2:1.

Три перемоги у трьох матчах вдалося здобути лише “Тулузі”. На другому місці несподівано новачок Ліги 1 Кан. Гіркоти поразки поки не знали “Ренн”, “Валансьєн”, “Монпельє” та “Ніцца”.