На відміну від сезону 2007-2008 років “Бостон” не так переконливо провів регулярний чемпіонат. Проте у серії плей-оф Ґарнет та компанія взялися демонструвати чемпіонську гру.

Розібравшись із “Клівлендом”, “Селтікс” виграли і перший матч фіналу Східної конференції на майданчику “Орландо”. Гості, діючи за налагодженою схемою захопили ініціативу вже у першій чверті: Рейджон Рондо асистував партнерам, Кевін Ґарнет блискуче працював під щитами, а Рей Ален з Полом Пірсом методично бомбардували кільце “Орландо”.

Отямитися господарям вдалося лише в четвертій 12-тихвилинці, коли вони програвали уже 16 очок. “Меджик” стараннями Ховарда, Картера і Нельсона кинулися навздогін і за кілька секунд до сирени скоротили своє відставання до 2 очок. Однак кельти бездоганно влучали із лінії штрафних кидків, не залишивши суперникам шансів перевести гру в овертайм - 92:88 у підсумку.