Про це повідомив голова Лугансько ОДА Геннадій Москаль на своєму сайті.

Терористи знову збільшують вогневу агресію проти контрольованої Україною території Луганської області. Міни, гранати та артилерійські снаряди вибухали на території населених пунктів Кримське, Щастя, Чорнухине, Станиця Луганська. Вночі розвідувально-диверсійні групи бойовиків впритул наближалися до позицій українських силовиків на околиці Кримського, між двома сторонами відбувалися вогневі контакти, - сказано у повідомленні.

За його словами, поранених і загиблих з українського боку немає.

Москаль також повідомив, що серед ночі терористи почали відтягувати бойову техніку (автомобілі й танки) з передової в бік Луганська.

Сьогодні вранці близько 9-ї години околиці Кримського були обстріляні з автоматичної зброї.

В Станиці Луганській протягом учорашнього дня тривали перестрілки з автоматів та крупнокаліберних кулеметів. В районі мосту через Сіверський Донець та Вільхівських дач час від часу вибухали артилерійські снаряди, - інформує глава ОДА.

За його словами, серед ночі бойовики завели важку техніку, включаючи кілька танків, і відвели її в бік Луганська.

Станом на сьогоднішній ранок (10-та година) в Станиці тихо. Інформації щодо жертв чи поранених серед мирного населення немає.

Нагадаємо, за останню добу бойовики продовжували обстрілювати позиції українських військ. Зокрема, в районі Пісків (Донецька область) бойовики намагалися штурмувати позиції українських підрозділів.