Ситуацію з вибухами у прикордонних областях Росії прокоментував радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк.

До теми Знову "містика" в Росії: щось вибухає у Курську, під Бєлгородом горить склад боєприпасів

Він сказав, що ці три області тепер теж починають активно вивчати поняття "демілітаризації", а тобто роззброєння.

У цих російських областях періодично горять великі паливні бази, що забезпечували пальним бронетехніку армії Росії, і вибухають склади боєприпасів. З різних причин. І роблять це все активніше та впевненіше,
– констатував Подоляк.

Він сказав, що це пояснити дуже просто. Адже якщо росіяни вирішили масово атакувати іншу країну, масово вбивати людей, тиснути танками мирних мешканців, а для забезпечення цих вчинків та вбивств використовують склади у своїх областях, то рано чи пізно "борги доведеться повертати". Бо таке інтенсивне та масштабне вторгнення Росії в Україну не буде безкарним.

Причин багато, аж до божественного втручання у справи грішників

Тому роззброєння бєлгородсько-воронезьких складів убивць – абсолютно природний процес. Карма – штука жорстока. Причини руйнування військової інфраструктури прикордонних областей можуть бути абсолютно різними. Аж до божественного втручання у справи грішників, які на Страсний тиждень масово вбивали людей в українському Маріуполі,
– зазначив Подоляк.

Нагадаємо, що раніше, окрім згаданих областей, у російському Брянську пролунали два вибухи у різних місцях, а згодом спалахнули пожежі. Відомо, що "негаразди" спіткали нафтобазу та військову частину.

Сьогодні під ранок з’явилась інформація про те, що в селі Стара Нелідівка у Бєлгородській області вночі горів склад боєприпасів.

До теми – у Придністров'ї повідомляють про постріли в районі складів із російським озброєнням: відео