Це все відбувається на тлі жахливо зруйнованих фасадів і спаленої техніки. Яка ситуація після звільнення Бучі, Гостомеля та Ірпеня – у репортажі від Українського центру безпеки та співпраці.

До теми Сподіваюсь, ви не побачите всіх матеріалів слідства, які бачу я, – Венедіктова про Київщину

Прицільно бомбили житлові квартали

На частині фотографій зображені зруйновані будинки. Десь у них лише вибиті вікна, проте в деяких після потрапляння російських обстрілів взагалі знищений фасад із частиною квартир.

У багатьох будівлях після влучання починалася пожежа. Саме такий вигляд має "демілітаризація військових об'єктів", яку нібито проводить російська армія.

Зруйновані будинки у звільнених містах / Фото Українського центру безпеки та співпраці

Росіяни розстрілювали цивільні автомобілі

Також на вулицях залишилося багато військової техніки. Для прикладу, автори репортажу показали спалений бронетранспортер, який стоїть біля житлового будинку. Поряд із ними на стіні написано "Алуху акбар".

Також у всіх закутках міст можна побачити розстріляні цивільні автомобілі. А збоку завжди дуже багато гільз, наче транспорт хотіли абсолютно знищити автоматами.

Когось запихали в пакети, а когось і спалювали

Саме звільнення міст Київщини відкрило світові очі на правду – російська армія чинить терор. Російські нелюди прийшли не лише нищити мирні міста, а й цілеспрямовано вбивати тисячі українців. Вони протягом всього часу окупації катували, ґвалтували та розстрілювали мирних жителів. Їхніми жертвами були чоловіки та жінки, діти й літні люди.

Коли окупанти були в містах, то подекуди намагалися приховати геноцид, який коїли. Тому частину тіл запихали в пакети й закопували. Також наші правоохоронці виявили багато тіл, які обливали займистою речовиною та намагалися спалити. При відступі ж російські "воїни" просто розстрілювали всіх цивільних.

Тіла людей на вулицях звільнених міст Київщини / Фото Українського центру безпеки та співпраці 18+

Не пробачимо – наслідки звірства росіян у Бучі: дивіться відео