Бразилія: Футбол

151

Усе буває вперше: для “Сантоса” перемога, для “Флуміненсе” поразка.

У Campeonato Brasileiro закінчився лише третій тур і бразильці, не наситившись футболом, дають волю своїм емоціям на полі. Так відбулось і у поєдинку “Флуміненсе” проти “Сантоса”. Господарі протягом гри встигли отримати 2 “червоні” картки, що і вплинуло на результат матчу. Щоправда применшувати потужність “Сантоса” не варто. На 10-й хвилині Маріано забив перший і останній для “Флуміненсе” м’яч в поєдинку. До перерви Моліна Зрівняв рахунок. Другий тайм став для “Флуміненсе” суцільним пеклом, а для Campeonato Brasileiro “Сантоса” футбольним раєм. Мікао виводить гостей вперед. Далі слово за Клебером Перейрою. Спочатку форвард замикає простріл Мадсона. Пізніше після сейву Фернанду Енріке без проблем проштовхує 4-й м’яч у сітку воріт “Флуміненсе” - 4:1 - “Сантос” повертається з Ріо-Де-Дженейро тріумфатором.