Про це заявив посол Бразилії в Україні Антоніо Фернандо Круз-де Мелло під час зустрічі з прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

"Космічний проект є найголовнішим, пріоритетним для нашої двосторонньої співпраці", — відзначив дипломат.

Він сподівається, що проект буде успішним. При цьому посол вважає, що і в Україні, і в Бразилії дане питання потребує більш широкого висвітлення в засобах масової інформації.

Посол також заявив про необхідність проведення у другому півріччі циклу презентацій разом з українським Центральним проектним інститутом, який є головним розробником вказаного космічного проекту, та Дніпропетровським заводом "Південмаш" у Національному конгресі, Академії наук, Міністерстві оборони Бразилії і в інших зацікавлених установах.

Він також повідомив, що Бразилія чекає на візит керівництва Центрального проектного інституту і заводу "Південмаш" для проведення маркетингового просування космічного проекту.

Азаров відзначив, що, побудувавши власний космодром, Бразилія увійде до п’ятірки держав, які здатні запускати зі своєї території космічні апарати, причому запуск з екватора — на третину дешевший.