Світове визнання Бреду принесла роль харизматичного задири Тайлера Дердена в культовому фільмі Девіда Фінчера "Бійцівський клуб". А подвоїла славу не менш переконлива роль у "Великому Куші" Гая Річі.

Саме блискуча гра в "Бійцівському клубі" дозволила побачити широкій аудиторії у Бреді Пітті те, що в ньому, на перший погляд, важко помітити: рідкісний для актора з такими зовнішніми даними драматичний діапазон. Готуючись до зйомок у "Бійцівському клубі", Пітт займався тхеквондо й боксом. Згодом це йому знадобилося ще і у "Великому куші".

Пітт любить бути реалістичним, тому для зйомок у бойовику вставив собі криві зуби. До речі, працюючи над фільмом "Сім", він зламав руку, а граючи Ахілла в "Трої", порвав, що би ви думали? – правильно, Ахіллове сухожилля.

Читайте також: Бен Аффлек – суперечливий актор та найновіший виконавець ролі Бетмена

Попри скандальне розлучення з Анджеліною Джолі, саме сім'я та діти завжди були для Пітта найважливішими речами в житті. Тому найбільшим щастям для чоловіка актор вважає батьківство.

Одне із життєвих кредо зірки: "Не варто говорити про те, про що нічого не знаєш". Саме тому Бред Пітт не любить давати інтерв'ю. Журналісти часто запитують його, що він думає з приводу політичної ситуації у США чи про перспективи економічного розвитку країн третього світу.

У таких випадках актор переважно іронізує, що він людина, яка працює зі сценарієм. Дорослий чоловік, який накладає на себе грим. Звідки йому знатися на таких складних речах, як політика.

Щоб дізнатись більше про відомого актора – дивіться новий випуск програми MStyle.