Обмежити в праві користування, у вигляді заборони на здійснення будь-яких дій з використанням товарних знаків,
— йдеться у постанові.

Далі в документі перераховуються коди, відповідні товарним знакам Life, Lifenews, "Життя", "Твій день" та іншим в реєстрі товарних знаків і знаків обслуговування РФ.

Однак учасники суперечки розійшлися в оцінках наслідків цього рішення. Представники позивача кажуть, що "Ньюс медиа" заборонено будь-яке використання цих товарних знаків, зокрема їх розміщення на інтернет-сторінках.

В самому ж "Ньюс медиа" запевнили, що заборона стосується тільки продажу, передачі та інших подібних дій, але не самого використання брендів. У будь-якому разі, вже в серпні ці обмежувальні заходи будуть скасовані, впевнені в медіахолдингу.

Заборону на використання брендів накладено в якості забезпечувальних заходів за позовами, які холдинг в 2013 році програв Валерію Меладзе, Олені Хрулева (Ваєнга), а також акторам Сергію та Ірині Безруковим. Загальна сума боргу холдингу перед ними становить 900 тисяч рублів плюс виконавчий збір 60 тисяч рублів.

До слова, МВС опублікувало лист російського журналіста, який повідомляє своєму знайомому, що він перебуває в Донецьку і вступив до підрозділу терористів.