Саме удостоїлись пальми першості серед 50 номінованих красенів та красунь українського шоу-бізу. Щоправда, після церемонії нагородження, спілкуватись із пресою вийшов лише Комаровський. "Найгарніша жінка 2010" так і не з'явилась. Організатори пояснили, що Віра Брежнєва дуже розчулилась перемогою. Тож за обох довелось віддуватись дитячому лікарю та телеведучому Євгену Комаровському. Звісно, переважна частина питань була на медичну тематику, доктор навіть пояснив чи існує у природі "зіркова хвороба".

”Це від батьків. Справа в тому, що в людині закладено деякі цінності, відповіді на питання що таке "добре" і що таке "погано". І все”, - каже дитячий лікар, "Найгарніший чоловік 2010". Євген Комаровський.

Цього разу за титул "найгарніша" та "найгарніший" змагались зокрема бізнес леді та модель Влада Литовченко, співачка Ані Лорак, спортсменка Яна Клочкова, боксер В'ячеслав Узєлков, музикант Олег Скрипка та кліпмейкер Алан Бадоєв.

Обирали "найгарніших" методом інтерактивного голосування. Самі ж селебретіс мають власні критерії краси. Одні беруться оцінювати зовнішні дані, інші духовне наповнення, а треті досягнення.

“Гарних та достойних. Я думаю, що тут не тільки за красою обирають - наприклад чоловіків. Тому що якщо дивитися за красою, то ту половина пролітає як фанера над Парижем. А з дівчат, я думаю в основному за красою обирали, це видно”, - каже шоумен Сергій Звєрєв.

“В чоловічій красі я взагалі нічого не розумію, ну взагалі нічого. Якщо чоловік гарніший від мавпи, от Джейсон Стетхем, наприклад, класний чувак”, - каже співак Олександр Ломінський.

Та найголовніше, кажуть вже титуловані зіркі, аби з'являлись нові "красиві люди". Адже щороку нових облич серед номінантів з'являється дуже мало.

“Кожного року повинні з’являтися нові люди. Тому що люди ж вибирають. В цьому непотрібно постійності”, - каже шоумен, "Найгарніший чоловік 2008" Володимир Зеленський.

Нагадаємо, обирають найкрасивіших українців вже 6 рік поспіль. Минулоріч переможцями стали співачка Настя Каменських та музикант Костянтин Меладзе.