"Більшість компаній або призупинили виробництво або суттєво зменшили об’єми виконання робіт. Наша компанія навпаки їх збільшує і виконує завжди свої зобов’язання перед нашими клієнтами", — запевнив генеральний директор компанії "Royal House".

Зараз ми завершуємо процедуру стандартизації та сертифікації менеджменту виробництва по стандартам європейської якості ISO 9001. Власне кажучи, ці стандарти дозволяють нам говорити про те, що наші покупці отримують дійсно високоякісне європейське житло за новими стандартами якості,
— продовжив Віталій Ганжа.

Нові стандарти — жити у клубному домі у межах Києва. "Британський квартал" у столиці — це небагатоквартирні будинки у стилі англійського неокласицизму. Загалом, за 12 років діяльності компанія ввела в експлуатацію більше 20 об’єктів.

Люди хочуть жити ближче до землі. Власне кажучи, людям потрібна закрита територія, приватність і відчуття того, що є приватний будинок. І я знаю, що "Британський квартал" на довгі роки стане справжньою окрасою нашої древньої, мудрої, європейської столиці,
— каже Віталій Ганжа.

У компанії запевняють, подібний клубний будинок можна звести за кілька місяців завдяки запатентованій технології будівництва із європейських матеріалів.