Під час виступу британський прем'єр зазначив, що міжнародне співтовариство буде оцінювати не обіцянки, а конкретні дії режиму Каддафі, повідомляє телерадіокорпорації ВВС.

Глава МЗС Лівії Муса Куса заявив, що його країна на виконання резолюції Ради безпеки ООН оголосила про введення режиму припинення вогню у відношенні опозиціонерів, повідомлялося раніше.

Куса також пообіцяв, що уряд Лівії негайно відкриває канал переговорів з опозицією і бере під захист всіх, хто знаходиться в країні іноземців та іноземні активи.

Глава МЗС Лівії зазначив, що введення заборони на польоти цивільної та військової авіації над Лівією негативно вплине на життя лівійського народу і не дозволить Лівії виконувати міжнародні контракти.

На думку Муса Куси, Радбез ООН діяв нелогічно, схваливши військове втручання в Лівії, оскільки це є порушенням статуту ООН і суверенітету Лівії.

Міністр також звернувся до міжнародного співтовариства із закликом направити до Лівії комісію з розслідування обставин, що призвели до збройних сутичок.