“Навіки слава Героям України, що поклали голови у боротьбі за нашу з вами свободу. Вічна їм пам'ять та співчуття рідним та близьким”, - Валерій Харчишин.

Колись вірменин Параджанов зняв фільм, який став символом українців. Сьогодні вірменин Нігоян віддав життя, яке стало символом України”, - Святослав Вакарчук.

“Стривожений новинами про вбивство демонстрантів на вулицях Києва. Небезпечна ескалація. Режим має зупинити репресії і розпочати діалог”, - глава МЗС Швеції Карл Більдт.

“Я рішуче засуджую насильницьку ескалацію подій у Києві, які привели до людських жертв. Повідомлення про смерті кількох протестувальників - це джерело крайньої тривоги і своє співчуття передаю усім постраждалим”, - голова дипломатії ЄС Кетрін Ештон.

“Межа остаточно перейдена. Закликаю всіх, хто ще хоч трохи думає про наслідки, перейти на бік народу. Беркутівці убили людей. Не одну людину, не випадково, і далеко за межами необхідної самооборони. Потім вже щось виправити буде неможливо, це останній момент”, - народний депутат Леся Оробець.

Буду добиватись, щоб площу на стику Грушевського і Паркової алеї назвали іменем Сергія Нігояна, якого сьогодні, в День Соборності, жорстоко розстріляв Янукович", - народний депутат Олександр Бригинець.