Про це він заявив під час спілкування з журналістами біля стін Лук’янівського СІЗО у Києві.

Я б краще перебував тут і доводив би свою вину... (обмовився). Невинуватість. Але зараз вже починаю думати, що може навіть так краще що буде більше можливостей, в тому числі для спілкування зі ЗМІ,
– сказав він.

Згодом Насіров запевнив, що втікати з України не збирається і йому вже одягли браслет. Щоправда, показувати його він відмовився. .

Читайте також: Цинічні бандери, — епічна обмовка Порошенка

Нагадаємо, 2 березня в НАБУ повідомили про вручення підозри Роману Насірову за "справою Онищенка". Відтсоронений очільник ДФС підозрюється у вчинені дій, які завдали державі шкоди на суму у розмірі 2 мільярди гривень.

За результатами судового засідання, яке завершилося вночі проти 7 березня, опальному чиновнику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном у 60 днів із можливістю внесення застави у розмірі 100 мільйонів гривень.

16 березня стало відомо, що дружина екс-чиновника внесла за нього заставу у розмірі 100 мільйонів гривень. Згодом САП цю інформацію підтвердила.

Увечері відсторонений очільник ДФС вийшов на волю. Розмір застави став рекордоним, серед тих, які вносили українські чиновники.