"Я готовий, у мене достатньо досвіду. Я розумію, що я справлюся з цією роботою. Розумію, що у цей час це буде дуже важко, бо існує безліч причин так говорити. Думаю, що у бюджеті зовсім немає грошей і як вирішувати ці проблеми поки невідомо. Але я вже зараз шукаю альтернативні джерела фінансування, не дивлячись на те, чи займатиму цю посаду, чи ні. З цього приводу я вже провів купу переговорів", — каже Булатов.

Він додав, що таке рішення (прийняти пропозицію стати міністром) він має намір оголосити лише тоді, коли поговорить із автомайданівцями, майданівцями і громадськими активістами. Але готовий поступитися цією посадою, якщо знайдеться більш гідна кандидатура.

Як відомо, зниклого активіста Автомайдану Дмитра Булатова знайшли в селі Вишеньки під Києвом 30 січня. Сам активіст розповів журналістам, що невідомі били його, катували, відрізали йому вухо та навіть розпинали. У Булатова є проколи на руках.

Згощдом побитий активіст Автомайдану Дмитро Булатов проходив безкоштовне лікування у Литві. МЗС Литви підтвердило наявність слідів тортур на тілі українського активіста антиурядових акцій протесту Дмитра Булатова. Після лікування у Литві Дмитро Булатов вирушив до Німеччини.

24 лютого Булатов повернувся з Німеччини до України.