Громадянка Китаю, яка приїхала в Україну займатися торгівлею бурштину зникла безвісти. Тао Хуей приїздила в Україну з Москви, там вона працювала в російсько-китайському центрі співробітництва. Вперше до України приїхала в 2014.

В Рівному китаянка мала спільників, які допомагали їй знайти продавців і возили на зустрічі з ними, переважно в північні райони області. 19 грудня 2015 року китаянка зникла. Повідомлення про зникнення надійшло з посольства КНР, її почали розшукувати друзі.

Основна версія – вбивство з корисливих мотивів, оскільки вона займалася купівлею і продажем бурштину,
– заявляє керівник відділу поліції розслідування злочинів проти особи Павло Пастушок.

Власниця квартири, в якій мешкала Тао розповідає, що за нею хтось заїхав, коли вона мала з’їхати з квартири. Китаянку забрав водій чорного позашляховика на виїзді з міста вони мали забрати цінну передачу з Росії. Тао Хуей, за інформацією поліції, заборгувала 180 тисяч доларів різним людям.

Читайте також: Заради бурштину копачі пошкодили залізничну колію

17 кілограм бурштину та 10 тисяч доларів мала при собі китаянка за даними поліції. За основною версією слідчих, це і могло стати причиною вбивства Тао. Це головна, але не єдина версія, яку розглядає слідство. Маючи борги китаянка мала мотиви і для втечі.

Хто цинічно заробляє на "сонячному камені" – дивіться у розслідуванні.