Так, Хараберюша описує головний редактор видання "Цензор. НЕТ" Юрій Бутусов.

За його даними, на рахунку полковника – близько 80 затримань російських агентів і терористів, в більшості захоплень він брав участь особисто.

Так, Хараберюш брав участь в операції, під час якої затримали диверсійну групу "Мангуст" ( ця група спровокувала масові заворушення в Маріуполі 9 травня 2014-го року, що призвело до численних жертв, в тому числі - серед мирного населення).

"Ворог завдав Україні важкий удар. Олександр Хараберюш був абсолютно не публічною людиною, його ім'я не було відомо в суспільстві, однак добре відомий в таємній війні двох спецслужб. Ворог добре розумів наскільки велику загрозу полковник представляє для їх операцій в Україні, зумів виявити місце проживання і влаштувати теракт", – наголосив Бутусов.

Він також додав, що цей теракт став ще й сигналом про те, що Росія розширює масштаби війни в Україні.

Нагадаємо, у Маріуполі, 31 березня підірвали автомобіль, в якому перебував співробітник СБУ полковник Олександр Хараберюш. Полковник загинув на місці.

Голова СБУ Василь Грицак заявив, що основною версією загибелі Хараберюша в Маріуполі є терористичний акт, пов'язаний з його професійною діяльністю.